Klassieke Kunst Veiling 04/12/18 - 04/12/18

4 december 2018 om 14u

veiling: 4/12/2018 14u
expo: 29/11 – 2/12/2018 10 – 18u

Aankooporders ten laatste 24u voor de veiling, per mail, fax of via de online catalogus. Aanvraag voor telefonische lijn (voor loten vanaf 1250 euro) per mail of fax met kopie van identiteitskaart en bankgegevens.
Veilingkosten: 22% + volgrecht indien van toepassing.

Volledige Catalogus (Drouot)

Catalogus in PDF

De veiling klassieke kunst en antiek bij Campo & Campo op 4 december 2018 om 14u omvat een mooie verzameling oude en 19de eeuwse kunstvoorwerpen en schilderijen.

Blikvangers van deze veiling zijn een Haremtafereel van Eugène Sibert, waarvoor een opbrengst van 5000-7000 € wordt verwacht, en een tafereel met apen van Jos Schippers (10.000-15.000 €). Een schitterend, groot schilderij van Eugène Verboeckhoven moet ongeveer 12.000-15.000 € opbrengen.

Onder de meubelen bevindt zich onder meer een magnifieke 18de eeuwse console gedragen door een faun en een 17de eeuws, zogenaamd ‘verdure’ wandtapijt uit Oudenaarde, geschat op 5000-8000 €.

Verder heel wat 19de eeuwse schilderijen van Jan Michiel Ruyten, Louis Verboeckhoven, David Col, Herman Ten Kate en Johann Bernard Klombeck. Voor een prachtig doek van Charles Boom wordt een opbrengst van 5000-7000 € verwacht.

Onder de kunstvoorwerpen valt een grote ‘surtout de table’ van massief zilver op, versierd met putti die een bloemenslinger trekken en getekend door de zilversmid R. Chaumet. Voor dit prachtige 19de eeuwse stuk in Louis XVI stijl wordt 14.000-18.000 € verwacht.

Belangrijke datums

Grafiekveiling

30/03

Veiling moderne en hedendaagse kunst

24/04 - 25/04

Empire pendule

Console 18de eeuw

Charles Boom

W. Van Riet